W salonach MODY ŚLUBNEJ „GIOVANNA” dostępnych jest 6 kolekcji:

AFRODYTA - suknie ślubne w tej kolekcji są nowoczesne i nie pozbawione „pazura”.
Połączenie różnych fasonów, stylów i kolorów. Suknie bogato zdobione koronkami i kryształkami, ale również suknie w stylizacji Boho.
Kolekcja dla Panny Młodej, która szuka sukni zupełnie innej, niż tradycyjna, biała księżniczka.

AGNES - to suknie ślubne dla każdej z nas. W kolekcji znajdziecie zarówno modele bardzo tradycyjne, obszerne księżniczki, jak i suknie lekkie w stylu Boho i Glamoure. Wiele propozycji sukien inspirowanych księżniczką Megan, prostych, bez zbędnych ozdób, za to z imponującym trenem. Kolekcja Lovely Agnes, to również propozycje różnorodnych sukien dla Panien Młodych w rozmiarze plus.

PLUS – kolekcja przygotowana specjalnie dla Klientek, które mają krąglejsze kształty. Suknie eleganckie i pozwalające ukryć niedociągnięcia sylwetki tak, by Panna Młoda wyglądała zachwycająco i czuła się najpiękniejszą na świecie.

ELIZABETH PASSION suknie ślubne w tej kolekcji charakteryzują się lekkością i zwiewnością. Wiele elementów i koronek w stylizacji Boho, ale w połaczeniu tradycji i nowoczesności. Odważne głębokie dekolty i wycięcia również na plecach, bokach oraz w spódnicy.Nowością są propozycje sukien mocno zabudowanych, dwuczęściowych. Suknie w większości w odcieniach ecru, różu oraz pastelowej brzoskwini. Jest to kolekcja dla odważnej Panny Młodej, która chce uzyskać efekt WOW, nie nakładając na siebie zbyt dużo.

MS MODA - kolekcja bardzo zachwycająca, ale także nie pozbawiona ekstrawagancji. Suknie koronkowe w fasonie syreny,  suknie balowe, orientalne, klasyczne oraz nawiązujące do flamenco. Innymi słowy dla każdego „coś” miłego… Zapewne ta kolekcja spodoba się Pannom Młodym pewnym siebie i pragnącym w zdecydowany sposób zaznaczyć swoją obecność w tym wielkim dniu

WYPRZEDAŻ

 

© 2024 DOM MODY ŚLUBNEJ GIOVANNA   |  Joomla Templates by Joomzilla.com